Algemene informatie: zie Info
Veld 1 is vanaf de tribune gezien geheel links, veld 2 is midden en veld 3 geheel rechts.
VOETVOLLEY niet toegestaan! Speeldata recreantenvolleybalcompetitie 2018 – 2019.
Hal A van 19.00 tot 23.00 uur
Dinsdag  25 september 2018 Zaaldienst dames  Marcel Peters Timmerwerken
Dinsdag               25 september 2018
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van: Dinsdag               09 oktober      2018
Dinsdag               30 oktober      2018
19.15 Ardea-Focus   Ardea-DaMams     Ardea-Sijsgirls Dinsdag               06 november  2018
19.45 Ardea-Next   Ardea-Sijsgirls     Ardea-Focus Dinsdag               20 november  2018
20.15  VVA Alkmaar   Toebak&Oppenhuis     Ardea-Volley Dinsdag               04 december  2018
20.45  Ardea-DaMams   Ardea-Next     Coolgirls Dinsdag               11 december  2018
21.15  Ardea-Sijsgirls   Ardea-Volley     Ardea-Next Dinsdag               18 december  2018
21.45 Hink Sport            Marcel Peters Timmerwerken      VVA Alkmaar
Dinsdag               15 januari       2019 
Veld  2 Dinsdag               29 januari       2019
              Dinsdag               12 februari     2019
19.15 Beau Terre   Biersteker     Harpoen Dinsdag               26 februari     2019
19.45  Ardea-Volley   Beau Terre     Biersteker Dinsdag               12 maart         2019 
20.15 Biersteker   Bouwbedrijf Peter van Duin     Marcel Peters Timmerwerken (Piet) Dinsdag              26 maart          2019
20.45  Marcel Peters Timmerwerken   Tientje Toe     Hink Sport Dinsdag               09 april            2019
21.15  Harpoen   Hink Sport     Toebak&Oppenhuis Dinsdag               16 april            2019 nog niet zeker
Dinsdag               16 april            2019 (nog niet zeker)
Veld  3
             
19.15 Bouwbedrijf Peter van Duin   Coolgirls     Tientje Toe
19.45 Tientje Toe   Triflor     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
20.15  Coolgirls   Harpoen     Beau Terre (Franco)  
20.45  Toebak&Oppenhuis   Ardea-Focus     Triflor  
21.15  Triflor   VVA Alkmaar     Ardea-DaMams
Dinsdag  9 oktober 2018 Zaaldienst dames      Triflor
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Tientje Toe   VVA Alkmaar     Ardea-Focus
19.45 VVA Alkmaar   Ardea-Focus     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)
20.15  Bouwbedrijf Peter van Duin   Harpoen     VVA Alkmaar
20.45  Toebak&Oppenhuis   Ardea-DaMams      Tientje Toe
21.15  Ardea-Focus   Ardea-Next     Ardea-Volley
21.45 Beau Terre   Bouwbedrijf Peter van Duin     Ardea-DaMams
Veld  2
19.15 Triflor   Toebak&Oppenhuis       Hink Sport
19.45  Ardea-Next   Ardea-Volley     Triflor
20.15 Hink Sport   Tientje Toe     Toebak&Oppenhuis
20.45  Ardea-Volley   Biersteker     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
21.15  Ardea-DaMams   Ardea-Sijsgirls     Biersteker
Veld  3
19.15 Harpoen   Marcel Peters Timmerwerken     Coolgirls
19.45 Biersteker   Coolgirls     Harpoen
20.15  Marcel Peters Timmerwerken   Triflor     Ardea-Sijsgirls
20.45  Ardea-Sijsgirls   Beau Terre     Ardea-Next 
21.15  Coolgirls   Hink Sport     Beau Terre (Franco)
Dinsdag  30 oktober 2018 Zaaldienst dames     Biersteker
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Ardea-Volley   Bouwbedrijf Peter van Duin     Ardea-Focus
19.45 Harpoen   Tientje Toe     Hink Sport
20.15  Bouwbedrijf Peter van Duin   Hink Sport     Tientje Toe
20.45  Ardea-Focus   Ardea-Sijsgirls     VVA Alkmaar
21.15  Marcel Peters Timmerwerken   VVA Alkmaar     Ardea-DaMams
21.45 VVA Alkmaar   Ardea-DaMams     Beau Terre (Franco)
Veld  2
19.15 Ardea-Sijsgirls   Biersteker     Harpoen 
19.45  Triflor   Ardea-Focus     Ardea-Sijsgirls
20.15 Ardea-Damams   Ardea-Volley     Triflor  
20.45  Biersteker   Harpoen     Ardea-Volley
21.15  Hink Sport   Triflor     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
Veld  3
19.15 Coolgirls   Beau Terre     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)
19.45 Ardea-Next   Toebak&Oppenhuis     Biersteker
20.15  Marcel Peters Timmerwerken   Coolgirls     Ardea-Next
20.45  Beau Terre   Ardea-Next     Toebak&Oppenhuis
21.15  Toebak&Oppenhuis   Tientje Toe     Coolgirls
Dinsdag  6 november 2018 Zaaldienst dames       Hink Sport  Special evening’
Veld  1
19.15 Bouwbedrijf Peter van Duin   Toebak&Oppenhuis     Ardea-Volley
19.45 Ardea-Volley   Tientje Toe     VVA Alkmaar
20.15  Toebak&Oppenhuis         -- Bouwbedrijf Peter van Duin     Harpoen
20.45  Ardea-DaMams   Harpoen     Toebak&Oppenhuis
21.15  Harpoen   Ardea-DaMams     Ardea-Focus
21.45 Coolgirls   Ardea-Focus     Ardea-Sijsgirls
Veld  2 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Biersteker   VVA Alkmaar     Tientje Toe 
19.45  Marcel Peters Timmerwerken   Ardea-Sijsgirls     Triflor
20.15 VVA Alkmaar   Biersteker     Ardea-DaMams  
20.45  Ardea-Focus   Coolgirls     Biersteker
21.15  Ardea-Sijsgirls   Marcel Peters Timmerwerken     Coolgirls
Veld  3
19.15 Beau Terre   Triflor     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)
19.45 Ardea-Next   Hink Sport     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
20.15  Triflor   Beau Terre     Hink Sport
20.45  Tientje Toe   Ardea-Volley     Ardea-Next
21.15  Hink Sport   Ardea-Next     Beau Terre (Franco)
Dinsdag  20 november 2018 Zaaldienst dames       Ardea-Volley
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Hink Sport   Toebak&Oppenhuis     Ardea-Volley
19.45 Tientje Toe   Bouwbedrijf Peter van Duin     Toebak&Oppenhuis
20.15  Toebak&Oppenhuis   Ardea-Volley     Ardea-DaMams
20.45  Ardea-DaMams   Tientje Toe     Harpoen
21.15  Harpoen   Ardea-Volley     Biersteker
21.45 Biersteker   Ardea-Damams     Ardea-Next
Veld  2
19.15 Triflor   Coolgirls     Tientje Toe
19.45  Marcel Peters Timmerwerken   Biersteker     Coolgirls
20.15 Coolgirls   Ardea-Sijsgirls     VVA Alkmaar  
20.45  Ardea-Focus   Marcel Peters Timmerwerken     Triflor
21.15  Ardea-Sijsgirls    VVA Alkmaar     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)
Veld  3
19.15 Beau Terre   Ardea-Focus     Ardea-Sijsgirls
19.45 VVA Alkmaar   Harpoen     Hink Sport
20.15  Ardea-Next   Triflor     Beau Terre (Franco)
20.45  Hink Sport   Beau Terre     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)  
21.15  Bouwbedrijf Peter van Duin   Ardea-Next     Ardea-Focus
Dinsdag  4 december 2018 Zaaldienst dames       Bouwbedrijf Peter van Duin
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Harpoen   Toebak&Oppenhuis       -- Triflor
19.45 Ardea-Volley   Hink Sport     Harpoen
20.15  Ardea-Sijsgirls   Harpoen     Hink Sport
20.45  VVA Alkmaar   Ardea-Volley     Tientje Toe
21.15  Ardea-Next   Coolgirls     Ardea-Focus
21.45 Hink Sport   Ardea-Focus     VVA Alkmaar
Veld  2
19.15 Biersteker   Tientje Toe     Ardea-Nexxt
19.45  Beau Terre   Marcel Peters Timmerwerken     Ardea-Sijsgirls
20.15 Tientje Toe   Ardea-Next     Ardea-Volley
20.45  Toebak&Oppenhuis   Beau Terre     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)
21.15  Marcel Peters Timmerwerken   Ardea-DaMams     Beau Terre (Franco)
Veld  3
19.15 Coolgirls   VVA Alkmaar     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
19.45 Bouwbedrijf Peter van Duin   Triflor     Coolgirls
20.15  Ardea-DaMams         Bouwbedrijf Peter van Duin     Biersteker  
20.45  Ardea-Focus   Biersteker     Ardea-DaMams  
21.15  Triflor   Ardea-Sijsgirls     Toebak&Oppenhuis
Dinsdag  11 december 2018 Zaaldienst dames       Ardea-Sijsgirls 
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Bouwbedrijf Peter van Duin   Ardea-Focus     Beau Terre (Franco)
19.45 Ardea-Sijsgirls   Hink Sport     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
20.15  VVA Alkmaar   Bouwbedrijf Peter van Duin     Triflor
20.45  Tientje Toe   Ardea-Sijsgirls     VVA Alkmaar
21.15  Biersteker   Toebak&Oppenhuis     Ardea-Sijsgirls
21.45 Triflor   Biersteker     Toebak&Oppenhuis
Veld  2
19.15 Ardea-DaMams   Coolgirls     Ardea-Volley 
19.45  Marcel Peters Timmerwerken   Ardea-Volley     Ardea-Focus
20.15 Ardea-Focus   Harpoen     Hink Sport  
20.45  Hink Sport   Ardea-DaMams     Biersteker
21.15  Ardea-Volley   Triflor     Ardea-DaMams
Veld  3
19.15 Harpoen   Ardea-Next     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)
19.45 Beau Terre   Tientje Toe     Coolgirls
20.15  Coolgirls   Toebak&Oppenhuis      -- Tientje Toe
20.45  Ardea-Next   Marcel Peters Timmerwerken    --   Harpoen  
21.15  VVA Alkmaar   Beau Terre     Ardea-Next
Dinsdag  18 december 2018 Zaaldienst dames     Ardea-Focus
Veld  1 Uitslag Scheidsrechter + teller van:
19.15 Ardea-DaMams   Beau Terre     Ardea-Volley
19.45 Ardea-Focus   Ardea-Volley     Ardea-DaMams
20.15  Ardea-Sijsgirls   Toebak&Oppenhuis     Ardea-Focus
20.45  Triflor   Ardea-DaMams     Bouwbedrijf Peter van Duin (Piet)
21.15  Ardea-Volley   Coolgirls     Triflor
21.45 Coolgirls   Tientje Toe     Toebak&Oppenhuis
Veld  2
19.15 Ardea-Next   Biersteker     Marcel Peters Timmerwerken (Piet)  
19.45 Marcel Peters Timmerwerken   Bouwbedrijf Peter van Duin     Biersteker
20.15 Biersteker   Hink Sport     Beau Terre (Franco)
20.45  Beau Terre   Harpoen     Coolgirls
21.15  Tientje Toe   Ardea-Focus     Ardea-Next
Veld  3
19.15 Bouwbedrijf Peter van Duin      Ardea-Sijsgirls     Hink Sport
19.45 Hink Sport   VVA Alkmaar     Ardea-Sijsgirls
20.15  Harpoen   Triflor     VVA Alkmaar
20.45  VVA Alkmaar   Ardea-Next     Tientje Toe  
21.15  Toebak&Oppenhuis   Marcel Peters Timmerwerken     Harpoen