VVA Heren seizoen 2018/2019 in Heerhugowaard 1e helft
RECREATIE-VOLLEYBAL HEERHUGOWAARD
VVA-Heren
              Recreantencompetitie Heerhugowaard  
Competitieleider:  
donderdag 4 oktober 2018 E.C. Lansbergen, Middenweg 325, 1701 GE Heerhugowaard, Tel: 072 5745434
erwin.lansbergen@zonnet.nl    
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
Hallo Sportvrienden en vriendinnen,
19:15 1 HA Zuidwester - Schoorl A. Gonggrijp Hierbij het wedstrijdprogramma voor de eerste helft van de recreatie volleybal competitie 2018-2019.
19:50 1 HA Alvoco - Zuidwester M. Hoede (Schoorl) De wedstrijden worden gespeeld in Sporthal "De Waardergolf aan de Beukenlaan te Heerhugowaard.
20:25 1 HA Schoorl - Ardea Smash A. Gonggrijp Hou er rekening mee dat in voorkomende gevallen uw team tweemaal op één en dezelfde
21:00 1 HA Glas Keukens - Intratuin J. Buitink (Ardea Smash) speelavond een scheidsrechter moet leveren!
21:35 1 HA Ardea Smash - Glas Keukens JH. Timmerman (Intratuin)
De speelavonden voor het seizoen 2018-2019 zijn:
19:15 2 HA Emos Mix - Alvoco P. de Vré (Ardea Wios) 2018 donderdag  4 oktober 2018
19:50 2 HA Intratuin - Ardea-Wios M. Telman (Emos Mix) donderdag 11 oktober 2018
20:25 2 HA RAP/VVO - Emos Mix E. Smidt (Alvoco) donderdag 18 oktober 2018
21:00 2 HA Ardea-Wios - In 3-en 1 H. Meester (RAP/VVO) donderdag  1 november 2018
21:35 2 HA In 3-en 1 - RAP/VVO T. de Korte (Ardea Wios) donderdag  8 november 2018
donderdag 15 november 2018
donderdag 22 november 2018
19:15 3 HB VVA Alkmaar - Hantam M. Thirij (In 3-en 2) donderdag  6 december 2018
19:50 3 HB El Tigre - VVA Alkmaar E. Warringa (Hantam) donderdag 13 december 2018
20:25 3 HB Hantam - de Reigers J. Komen (Emos)
21:00 3 HB Emos - In 3-en 2 W. Bruins (de Reigers) In beide poules wordt een hele competitie gespeeld.
21:35 3 HB de Reigers - Emos C. Borst (In 3-en 2) Wij wensen jullie veel volleybal-plezier toe.
Het programma en standen zijn tijdens het seizoen te vinden op
19:15 4 HB Ardea Matchpoint - El Tigre G. Zwaan (Oldtimers) www.ardeahhw.nl
19:50 4 HB In 3-en 2 - Oldtimers P. Huibers (Ardea Matchpoint)
20:25 4 HB 4 fun - Ardea Matchpoint E. Schotten (El Tigre) Heren / Mix A Heren / Mix B
21:00 4 HB Oldtimers - Volleybal De Rijp J. Boltje (4fun) Alvoco 4 Fun
21:35 4 HB Volleybal De Rijp - 4 fun L. de Munnik (Oldtimers) Ardea Smash Ardea Matchpoint
Ardea Wios De Reigers
Emos Mix El Tigre
donderdag 11 oktober 2018 Glas Keukens Emos
        In 3-en 1 Hantam
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter Intratuin In 3-en 2
RAP/VVO Oldtimers
19:15 1 HA Zuidwester - Glas Keukens A. Gonggrijp Schoorl Volleybal de Rijp
19:50 1 HA Glas Keukens - Schoorl E. Lansbergen (Zuidwester) Zuidwester VVA Alkmaar
20:25 1 HA Ardea Smash - Zuidwester A. Gonggrijp
21:00 1 HA Schoorl - Intratuin M. v.d. Velde (Ardea Smash)
21:35 1 HA Intratuin - Ardea Smash M. Hoede (Schoorl)
19:15 2 HA Alvoco - In 3-en 1 M. Telman (Emos Mix)
19:50 2 HA In 3-en 1 - Emos Mix E. Smidt (Alvoco)
20:25 2 HA RAP/VVO - Alvoco A. Spekken (In 3-en 1)
21:00 2 HA Emos Mix - Ardea-Wios H. Meester (RAP/VVO)
21:35 2 HA Ardea-Wios - RAP/VVO C. Wielinga (Emos Mix)
19:15 3 HB VVA Alkmaar - Emos K. van Weelden (Hantam)
19:50 3 HB Emos - Hantam T. de Meijer (VVA Alkmaar 1)
20:25 3 HB de Reigers - VVA Alkmaar K. de Boer (Emos)
21:00 3 HB Hantam - In 3-en 2 R. Smit (de Reigers)
21:35 3 HB In 3-en 2 - de Reigers E. Warringa (Hantam)
19:15 4 HB El Tigre - Volleybal De Rijp P. Huibers (Ardea Matchpoint)
19:50 4 HB Volleybal De Rijp - Ardea Matchpoint A. Heijmans (El Tigre)
20:25 4 HB 4 fun - El Tigre R. Lips (Volleybal De Rijp)
21:00 4 HB Ardea Matchpoint - Oldtimers H. Drent (4fun)
21:35 4 HB Oldtimers - 4 fun P. Huibers (Ardea Matchpoint)
donderdag 18 oktober 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Intratuin - Alvoco A. Gonggrijp
19:50 1 HA Zuidwester - In 3-en 1 J. Boon
20:25 1 HA Alvoco - Ardea Smash A. Gonggrijp
21:00 1 HA Ardea-Wios - Zuidwester J. Boon
21:35 1 HA Ardea Smash - Ardea-Wios P. Dokkum (Zuidwester)
19:15 2 HA Schoorl - Emos Mix A. Spekken (In 3-en 1)
19:50 2 HA Emos Mix - Intratuin M. Hoede (Schoorl)
20:25 2 HA RAP/VVO - Schoorl C. Zijp (Glas Keukens)
21:00 2 HA In 3-en 1 - Glas Keukens H. Meester (RAP/VVO)
21:35 2 HA Glas Keukens - RAP/VVO A. Spekken (In 3-en 1)
19:15 3 HB In 3-en 2 - El Tigre R. Veenis (VVA Alkmaar 1)
19:50 3 HB VVA Alkmaar - Volleybal De Rijp E. Schotten (El Tigre)
20:25 3 HB El Tigre - de Reigers S. v. Hettema
21:00 3 HB Oldtimers - VVA Alkmaar W. Bruins (de Reigers)
21:35 3 HB de Reigers - Oldtimers T. de Meijer (VVA Alkmaar 1)
0,8 4 HB Hantam - Ardea Matchpoint R. Lips (Volleybal De Rijp)
0,83 4 HB Ardea Matchpoint - In 3-en 2 K. van Weelden (Hantam)
0,85 4 HB 4 fun - Hantam J. Komen (Emos)
0,88 4 HB Volleybal De Rijp - Emos J. Boltje (4fun)
0,9 4 HB Emos - 4 fun S. v. Hettema
donderdag 1 november 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Zuidwester - Intratuin A. Gonggrijp
19:50 1 HA Intratuin - RAP/VVO J. Boon
20:25 1 HA Emos Mix - Zuidwester B. Glas (Glas Keukens)
21:00 1 HA Alvoco - Glas Keukens C. Wielinga (Emos Mix)
21:35 1 HA Glas Keukens - Emos Mix E. Smidt (Alvoco)
19:15 2 HA RAP/VVO - Ardea Smash T. de Korte (Ardea Wios)
19:50 2 HA Ardea-Wios - Alvoco M. v.d. Velde (Ardea Smash)
20:25 2 HA Ardea Smash - In 3-en 1 A. Gonggrijp
21:00 2 HA Schoorl - Ardea-Wios J. Boon
21:35 2 HA In 3-en 1 - Schoorl P. de Vré (Ardea Wios)
19:15 3 HB VVA Alkmaar - In 3-en 2 A. Heijmans (El Tigre)
19:50 3 HB In 3-en 2 - 4 fun R. Veenis (VVA Alkmaar 1)
20:25 3 HB Ardea Matchpoint - VVA Alkmaar S. v. Hettema
21:00 3 HB El Tigre - Emos P. Huibers (Ardea Matchpoint)
21:35 3 HB Emos - Ardea Matchpoint S. v. Hettema
19:15 4 HB 4 fun - de Reigers J. de Heer (Oldtimers)
19:50 4 HB Oldtimers - El Tigre R. Smit (de Reigers)
20:25 4 HB de Reigers - Volleybal De Rijp E. Warringa (Hantam)
21:00 4 HB Hantam - Oldtimers R. Lips (Volleybal De Rijp)
21:35 4 HB Volleybal De Rijp - Hantam W. van Muiswinkel (Oldtimers)
donderdag 8 november 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Intratuin - In 3-en 1 A. Gonggrijp
19:50 1 HA Zuidwester - RAP/VVO A. Spekken (In 3-en 1)
20:25 1 HA In 3-en 1 - Glas Keukens A. Gonggrijp
21:00 1 HA Ardea-Wios - Zuidwester C. Zijp (Glas Keukens)
21:35 1 HA Glas Keukens - Ardea-Wios P. Dokkum (Zuidwester)
19:15 2 HA Ardea Smash - Emos Mix H. Meester (RAP/VVO)
19:50 2 HA Emos Mix - Intratuin J. Boon
20:25 2 HA Alvoco - Ardea Smash M. Hoede (Schoorl)
21:00 2 HA RAP/VVO - Schoorl J. Boon
21:35 2 HA Schoorl - Alvoco T. Spruit (RAP/VVO)
19:15 3 HB In 3-en 2 - Volleybal De Rijp T. de Meijer (VVA Alkmaar 1)
19:50 3 HB VVA Alkmaar - 4 fun R. Lips (Volleybal De Rijp)
20:25 3 HB Volleybal De Rijp - Emos S. v. Hettema
21:00 3 HB Oldtimers - VVA Alkmaar K. de Boer (Emos)
21:35 3 HB Emos - Oldtimers S. v. Hettema
19:15 4 HB de Reigers - Ardea Matchpoint H. Drent (4fun)
19:50 4 HB Ardea Matchpoint - In 3-en 2 W. Bruins (de Reigers)
20:25 4 HB El Tigre - de Reigers K. van Weelden (Hantam)
21:00 4 HB 4 fun - Hantam A. Heijmans (El Tigre)
21:35 4 HB Hantam - El Tigre J. Boltje (4fun)
donderdag 15 november 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Zuidwester - Alvoco J. de Haas (Intratuin)
19:50 1 HA Schoorl - Zuidwester N. Lansbergen
20:25 1 HA Alvoco - RAP/VVO P. de Vré (Ardea Wios)
21:00 1 HA Ardea-Wios - Intratuin H. Meester (RAP/VVO)
21:35 1 HA RAP/VVO - Ardea-Wios JH. Timmerman (Intratuin)
19:15 2 HA Ardea Smash - Schoorl A. Gonggrijp
19:50 2 HA Intratuin - Glas Keukens J. Buitink (Ardea Smash)
20:25 2 HA In 3-en 1 - Ardea Smash A. Gonggrijp
21:00 2 HA Glas Keukens - Emos Mix N. Lansbergen
21:35 2 HA Emos Mix - In 3-en 1 B. Glas (Glas Keukens)
19:15 3 HB VVA Alkmaar - El Tigre R. Swart (In 3-en 2)
19:50 3 HB Hantam - VVA Alkmaar E. Schotten (El Tigre)
20:25 3 HB El Tigre - 4 fun S. v. Hettema
21:00 3 HB Oldtimers - In 3-en 2 H. Drent (4fun)
21:35 3 HB 4 fun - Oldtimers S. v. Hettema
19:15 4 HB de Reigers - Hantam K. de Boer (Emos)
19:50 4 HB In 3-en 2 - Emos R. Smit (de Reigers)
20:25 4 HB Volleybal De Rijp - de Reigers P. Huibers (Ardea Matchpoint)
21:00 4 HB Emos - Ardea Matchpoint R. Lips (Volleybal De Rijp)
21:35 4 HB Ardea Matchpoint - Volleybal De Rijp J. Komen (Emos)
donderdag 22 november 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Schoorl - Glas Keukens A. Gonggrijp
19:50 1 HA Intratuin - Schoorl J. Boon
20:25 1 HA Glas Keukens - Zuidwester A. Gonggrijp
21:00 1 HA Ardea Smash - Intratuin J. Boon
21:35 1 HA Zuidwester - Ardea Smash J. de Haas (Intratuin)
19:15 2 HA In 3-en 1 - Ardea-Wios H. Meester (RAP/VVO)
19:50 2 HA RAP/VVO - In 3-en 1 T. de Korte (Ardea Wios)
20:25 2 HA Ardea-Wios - Alvoco A. Spekken (In 3-en 1)
21:00 2 HA Emos Mix - RAP/VVO E. Smidt (Alvoco)
21:35 2 HA Alvoco - Emos Mix T. Spruit (RAP/VVO)
19:15 3 HB Hantam - Emos C. Borst (In 3-en 2)
19:50 3 HB In 3-en 2 - Hantam J. Komen (Emos)
20:25 3 HB Emos - VVA Alkmaar E. Warringa (Hantam)
21:00 3 HB de Reigers - In 3-en 2 R. Veenis (VVA Alkmaar 1)
21:35 3 HB VVA Alkmaar - de Reigers R. Swart (In 3-en 2)
19:15 4 HB Volleybal De Rijp - Oldtimers J. Boltje (4fun)
19:50 4 HB 4 fun - Volleybal De Rijp D. Korsten (Oldtimers)
20:25 4 HB Oldtimers - El Tigre S. v. Hettema
21:00 4 HB Ardea Matchpoint - 4 fun A. Heijmans (El Tigre)
21:35 4 HB El Tigre - Ardea Matchpoint S. v. Hettema
donderdag 6 december 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Ardea-Wios - Schoorl A. Gonggrijp
19:50 1 HA Ardea Smash - Ardea-Wios J. Boon
20:25 1 HA Schoorl - Emos Mix A. Gonggrijp
21:00 1 HA Zuidwester - In 3-en 1 C. Wielinga (Emos Mix)
21:35 1 HA Emos Mix - Zuidwester A. Spekken (In 3-en 1)
19:15 2 HA Glas Keukens - Ardea Smash E. Smidt (Alvoco)
19:50 2 HA In 3-en 1 - Alvoco B. Glas (Glas Keukens)
20:25 2 HA RAP/VVO - Glas Keukens J. de Haas (Intratuin)
21:00 2 HA Alvoco - Intratuin J. Boon
21:35 2 HA Intratuin - RAP/VVO E. Smidt (Alvoco)
19:15 3 HB Oldtimers - Hantam R. Lips (Volleybal De Rijp)
19:50 3 HB de Reigers - Oldtimers K. van Weelden (Hantam)
20:25 3 HB Hantam - Ardea Matchpoint S. v. Hettema
21:00 3 HB VVA Alkmaar - Volleybal De Rijp P. Huibers (Ardea Matchpoint)
21:35 3 HB Ardea Matchpoint - VVA Alkmaar S. v. Hettema
19:15 4 HB Emos - de Reigers E. Schotten (El Tigre)
19:50 4 HB Volleybal De Rijp - El Tigre K. de Boer (Emos)
20:25 4 HB 4 fun - Emos M. Thirij (In 3-en 2)
21:00 4 HB El Tigre - In 3-en 2 H. Drent (4fun)
21:35 4 HB In 3-en 2 - 4 fun A. Heijmans (El Tigre)
donderdag 13 december 2018
       
Tijd V Kl. Teams     Scheidsrechter
19:15 1 HA Intratuin - Zuidwester A. Gonggrijp
19:50 1 HA Zuidwester - RAP/VVO N. Lansbergen
20:25 1 HA In 3-en 1 - Intratuin M. Hoede (Schoorl)
21:00 1 HA Alvoco - Schoorl J. Boon
21:35 1 HA Schoorl - In 3-en 1 E. Smidt (Alvoco)
19:15 2 HA RAP/VVO - Ardea Smash C. Zijp (Glas Keukens)
19:50 2 HA Glas Keukens - Alvoco J. Boon
20:25 2 HA Ardea Smash - Emos Mix A. Gonggrijp
21:00 2 HA Ardea-Wios - Glas Keukens N. Lansbergen
21:35 2 HA Emos Mix - Ardea-Wios B. Glas (Glas Keukens)
19:15 3 HB In 3-en 2 - VVA Alkmaar E. Schotten (El Tigre)
19:50 3 HB VVA Alkmaar - 4 fun C. Borst (In 3-en 2)
20:25 3 HB Volleybal De Rijp - In 3-en 2 S. v. Hettema
21:00 3 HB El Tigre - Hantam R. Lips (Volleybal De Rijp)
21:35 3 HB Hantam - Volleybal De Rijp S. v. Hettema
19:15 4 HB 4 fun - de Reigers J. Komen (Emos)
19:50 4 HB Emos - El Tigre W. Bruins (de Reigers)
20:25 4 HB de Reigers - Ardea Matchpoint J. de Heer (Oldtimers)
21:00 4 HB Oldtimers - Emos P. Huibers (Ardea Matchpoint)
21:35 4 HB Ardea Matchpoint - Oldtimers K. de Boer (Emos)