Programma 2018/2019 Opgave: Regio West
Wedstrijdprogramma Laatste wijzigingen 1 november 2018
Dames 1 D1A
wk. datum tijd wedstrijd wedstrijd zaal veld nr. opmerking teams
1 donderdag 20 september 2018 21:00 V.V.A. DS 1 Wham Wham DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EH   Dinto DS 4   A
2 vrijdag 28 september 2018 21:15 Madjoe DS 2 V.V.A. DS 1 De Drecht, ENKHUIZEN 3 D1A-GE   De Boemel DS 1 B
3 donderdag 4 oktober 2018 19:15 V.V.A. DS 1 MBSOV DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EF   De Schulp DS 1 C
4 vrijdag 12 oktober 2018 21:00 Simokos DS 2 V.V.A. DS 1 De Flint, BOVENKARSPEL 3 D1A-LE   MOVE DS 2 D
  dinsdag 23 oktober 2018 20:45 MOVE DS 2 V.V.A. DS 1 't Bolwerck, EDAM 1 D1A-DE Uitgesteld V.V.A. DS 1 E
5 donderdag 1 november 2018 21:00 V.V.A. DS 1 De Schulp DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EC   MBSOV DS 1 F
6 zaterdag 10 november 2018 16:00 De Boemel DS 1 V.V.A. DS 1 Harenkarspel, TUITJENHORN 4 D1A-BE   Madjoe DS 2 G
7 donderdag 15 november 2018 21:00 V.V.A. DS 1 Dinto DS 4 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EA   Wham Wham DS 2 H
8 zaterdag 24 november 2018 13:30 Alvoco DS 1 V.V.A. DS 1 Sporthal Oosterhout, ALKMAAR 2 D1A-KE   MOVE DS 3 I
9 maandag 26 november 2018 20:30 MOVE DS 2 V.V.A. DS 1 't Bolwerck, EDAM 1 D1A-DE-1-2 Naar hier Ardea DS 1 J
10 donderdag 6 december 2018 19:15 V.V.A. DS 1 Ardea DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EJ   Alvoco DS 1 K
11 zaterdag 15 december 2018 15:00 MOVE DS 3 V.V.A. DS 1 't Bolwerck, EDAM 1 D1A-IE   Simokos DS 2 L
12 donderdag 10 januari 2019 21:00 V.V.A. DS 1 Madjoe DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EG  
13 zaterdag 19 januari 2019 11:00 MBSOV DS 1 V.V.A. DS 1 Sport aan Zee 2, DEN HELDER 3 D1A-FE  
14 donderdag 24 januari 2019 19:15 V.V.A. DS 1 Simokos DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EL  
15 donderdag 31 januari 2019 20:00 V.V.A. DS 1 MOVE DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-ED  
16 dinsdag 5 februari 2019 21:15 De Schulp DS 1 V.V.A. DS 1 Het Vennewater, HEILOO 3 D1A-CE  
17 donderdag 14 februari 2019 19:15 V.V.A. DS 1 De Boemel DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EB  
18 woensdag 6 maart 2019 19:00 Dinto DS 4 V.V.A. DS 1 De Doorbraak, WARMENHUIZEN 2 D1A-AE  
19 donderdag 14 maart 2019 21:00 V.V.A. DS 1 Alvoco DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EK  
20 woensdag 20 maart 2019 19:15 Ardea DS 1 V.V.A. DS 1 Sporthal De Draai, HEERHUGOWAARD 4 D1A-JE  
21 donderdag 4 april 2019 19:15 V.V.A. DS 1 MOVE DS 3 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EI  
22 zaterdag 13 april 2019 13:30 Wham Wham DS 2 V.V.A. DS 1 De Opgang, ZWAAG 3 D1A-HE  
           
Klik voor de meest actuele status op: https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl6y9d-ds-1
Klik voor de gegevens van de sporthal op de link vermeld onder "zaal".
donderdag 1 november 2018 21:00 V.V.A. DS 1 De Schulp DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EC
zaterdag 10 november 2018 16:00 De Boemel DS 1 V.V.A. DS 1 Harenkarspel, TUITJENHORN 4 D1A-BE
donderdag 15 november 2018 21:00 V.V.A. DS 1 Dinto DS 4 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EA
zaterdag 24 november 2018 13:30 Alvoco DS 1 V.V.A. DS 1 Sporthal Oosterhout, ALKMAAR 2 D1A-KE
maandag 26 november 2018 20:30 MOVE DS 2 V.V.A. DS 1 't Bolwerck, EDAM 1 D1A-DE-1-2
donderdag 6 december 2018 19:15 V.V.A. DS 1 Ardea DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EJ
zaterdag 15 december 2018 15:00 MOVE DS 3 V.V.A. DS 1 't Bolwerck, EDAM 1 D1A-IE
donderdag 10 januari 2019 21:00 V.V.A. DS 1 Madjoe DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EG
zaterdag 19 januari 2019 11:00 MBSOV DS 1 V.V.A. DS 1 Sport aan Zee 2, DEN HELDER 3 D1A-FE
donderdag 24 januari 2019 19:15 V.V.A. DS 1 Simokos DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EL
donderdag 31 januari 2019 20:00 V.V.A. DS 1 MOVE DS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-ED
dinsdag 5 februari 2019 21:15 De Schulp DS 1 V.V.A. DS 1 Het Vennewater, HEILOO 3 D1A-CE
donderdag 14 februari 2019 19:15 V.V.A. DS 1 De Boemel DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EB
woensdag 6 maart 2019 19:00 Dinto DS 4 V.V.A. DS 1 De Doorbraak, WARMENHUIZEN 2 D1A-AE
donderdag 14 maart 2019 21:00 V.V.A. DS 1 Alvoco DS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EK
woensdag 20 maart 2019 19:15 Ardea DS 1 V.V.A. DS 1 Sporthal De Draai, HEERHUGOWAARD 4 D1A-JE
donderdag 4 april 2019 19:15 V.V.A. DS 1 MOVE DS 3 Sporthal Noord, ALKMAAR 2 D1A-EI
zaterdag 13 april 2019 13:30 Wham Wham DS 2 V.V.A. DS 1 De Opgang, ZWAAG 3 D1A-HE