Programma 2018/2019 Opgave: Regio West
Wedstrijdschema Laatste wijzigingen 1 november 2018
Heren 1 H1B
wk. datum tijd wedstrijd wedstrijd zaal veld nr. opmerking teams
1 donderdag 20 september 2018 21:00 V.V.A. HS 1 VCC'92 HS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EH   VCH HS 2 A
2 vrijdag 28 september 2018 20:45 VHZ HS 1 V.V.A. HS 1 Estafette, NIEUW-VENNEP 1 H1B-GE   Smashing '72 HS 1 B
3 donderdag 4 oktober 2018 21:00 V.V.A. HS 1 Zaanstad HS 5 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EF   Spaarnestad HS 7 C
4 maandag 8 oktober 2018 21:00 Spaarnestad HS 5 V.V.A. HS 1 Beyneshal, HAARLEM H1 H1B-LE   VIP HS 1 D
5 vrijdag 19 oktober 2018 21:30 VIP HS 1 V.V.A. HS 1 De Karekiet, PURMEREND 1 H1B-DE   V.V.A. HS 1 E
6 donderdag 1 november 2018 19:30 V.V.A. HS 1 Spaarnestad HS 7 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EC   Zaanstad HS 5 F
7 zaterdag 10 november 2018 13:00 Smashing '72 HS 1 V.V.A. HS 1 Diemen, DIEMEN 1 H1B-BE   VCC'92 HS 2 G
8 donderdag 15 november 2018 19:15 V.V.A. HS 1 VCH HS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EA   VHZ HS 1 H
9 zaterdag 24 november 2018 19:00 VV Amsterdam HS 4 V.V.A. HS 1 Blauwwit, AMSTERDAM 1 H1B-KE   Compaen HS 3 I
10 donderdag 6 december 2018 21:00 V.V.A. HS 1 SAS'70 HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EJ   SAS'70 HS 1 J
11 zaterdag 15 december 2018 15:45 Compaen HS 3 V.V.A. HS 1 Oostzaan, OOSTZAAN 3 H1B-IE   VV Amsterdam HS 4 K
12 donderdag 10 januari 2019 19:15 V.V.A. HS 1 VHZ HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EG   Spaarnestad HS 5 L
13 vrijdag 18 januari 2019 21:15 Zaanstad HS 5 V.V.A. HS 1 Topsportcentrum De Koog, KOOG AAN DE ZAAN 3 H1B-FE  
14 donderdag 24 januari 2019 21:00 V.V.A. HS 1 Spaarnestad HS 5 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EL  
15 donderdag 31 januari 2019 20:00 V.V.A. HS 1 VIP HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-ED  
16 maandag 4 februari 2019 19:15 Spaarnestad HS 7 V.V.A. HS 1 Beyneshal, HAARLEM H1 H1B-CE  
17 donderdag 14 februari 2019 21:00 V.V.A. HS 1 Smashing '72 HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EB  
18 woensdag 6 maart 2019 21:00 VCH HS 2 V.V.A. HS 1 FBK-hal, HOOFDDORP 3 H1B-AE  
19 donderdag 14 maart 2019 21:00 V.V.A. HS 1 VV Amsterdam HS 4 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EK  
20 donderdag 21 maart 2019 19:15 SAS'70 HS 1 V.V.A. HS 1 de Scheg, UITHOORN 1 H1B-JE  
21 donderdag 4 april 2019 21:00 V.V.A. HS 1 Compaen HS 3 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EI  
22 zaterdag 13 april 2019 18:30 VCC'92 HS 2 V.V.A. HS 1 Wormer Sporthal, WORMER 1 H1B-HE  
Klik voor de meest actuele status op: https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl6y9d-hs-1
Kik voor de gegevens van de sporthal op de link vermeld onder "zaal".
donderdag 1 november 2018 19:30 V.V.A. HS 1 Spaarnestad HS 7 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EC
zaterdag 10 november 2018 13:00 Smashing '72 HS 1 V.V.A. HS 1 Diemen, DIEMEN 1 H1B-BE
donderdag 15 november 2018 19:15 V.V.A. HS 1 VCH HS 2 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EA
zaterdag 24 november 2018 19:00 VV Amsterdam HS 4 V.V.A. HS 1 Blauwwit, AMSTERDAM 1 H1B-KE
donderdag 6 december 2018 21:00 V.V.A. HS 1 SAS'70 HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EJ
zaterdag 15 december 2018 15:45 Compaen HS 3 V.V.A. HS 1 Oostzaan, OOSTZAAN 3 H1B-IE
donderdag 10 januari 2019 19:15 V.V.A. HS 1 VHZ HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EG
vrijdag 18 januari 2019 21:15 Zaanstad HS 5 V.V.A. HS 1 Topsportcentrum De Koog, KOOG AAN DE ZAAN 3 H1B-FE
donderdag 24 januari 2019 21:00 V.V.A. HS 1 Spaarnestad HS 5 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EL
donderdag 31 januari 2019 20:00 V.V.A. HS 1 VIP HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-ED
maandag 4 februari 2019 19:15 Spaarnestad HS 7 V.V.A. HS 1 Beyneshal, HAARLEM H1 H1B-CE
donderdag 14 februari 2019 21:00 V.V.A. HS 1 Smashing '72 HS 1 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EB
woensdag 6 maart 2019 21:00 VCH HS 2 V.V.A. HS 1 FBK-hal, HOOFDDORP 3 H1B-AE
donderdag 14 maart 2019 21:00 V.V.A. HS 1 VV Amsterdam HS 4 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EK
donderdag 21 maart 2019 19:15 SAS'70 HS 1 V.V.A. HS 1 de Scheg, UITHOORN 1 H1B-JE
donderdag 4 april 2019 21:00 V.V.A. HS 1 Compaen HS 3 Sporthal Noord, ALKMAAR 1 H1B-EI
zaterdag 13 april 2019 18:30 VCC'92 HS 2 V.V.A. HS 1 Wormer Sporthal, WORMER 1 H1B-HE